Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Przeniesione z wątku o gmolach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=10446)

randal 76 18.09.2011 19:29

Przeniesione z wątku o gmolach
 
poproszę was panowie abyście sami skasowali tel linki z krypto reklamami lub ewentualnie zapłacili składkę PID za kolegów kolegów co by mniej więcej sprawiedliwie było

pałeł 18.09.2011 20:14

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196708)
poproszę was panowie abyście sami skasowali tel linki z krypto reklamami lub ewentualnie zapłacili składkę PID za kolegów kolegów co by mniej więcej sprawiedliwie było

popierarm ten oficjalny protest kolegi
i wzywam moderatorów do działania

maryjan 18.09.2011 20:24

Ja Was rozumiem Panowie.

Ale forum jest po to aby pomagać innym. Mam dobre gmole to polecę wykonawcę.

Dokładnie tak samo jest z kuframi od Randala - mam i polecam!

Szukam czegoś to też oczekuję, że inni mi pomogą.

Ronin 18.09.2011 21:01

Cytat:

Napisał maryjan (Post 196721)
Ja Was rozumiem Panowie.

Ale forum jest po to aby pomagać innym. Mam dobre gmole to polecę wykonawcę.

Dokładnie tak samo jest z kuframi od Randala - mam i polecam!

Szukam czegoś to też oczekuję, że inni mi pomogą.


Zgadzam się.

W tym wątku nie reklamują się wykonawcy, tylko użytkownicy wyrażają swoją opinię na temat różnych gmoli i producentów. Jeśli użytkownik nie może napisać jakie ma gmole, od kogo i czy są dobre, to pozostawało by tylko :sgoogle:, co nie zawsze przynosi odpowiednie rezultaty w postaci konkretnych wyników. I jeśli nie możemy przedstawić swoich opinii, to jaki sens ma forum?
Forum ma być dla użytkowników i pomagać rozwiązywać problemy i dylematy, czy ma być miejscem tylko do robienia kasy i wrzucaniu reklam?
Protest uważam za niezasadny.

Od 2004 kiedy jestem użytkownikiem forum z roku na rok coraz mniej mi się tu podoba i coraz rzadziej i krócej zaglądam.

A wracając do gmoli:
- imho, givi faktycznie mają kiepskie mocowania - miałem w TA, do AT nie założę.
- mam natomiast produkcji SW- Motech, tyle że obecnie kosztują sporo.
przykładowy link:
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&...%B3ona+silnika

Polecam te gmole, jestem zadowolonym użytkownikiem od 3 lat.
I nie, nie zapłacę składki PiD za sklep Larsson, ponieważ on nie reklamuje się tutaj (ani w dziale PiD), tylko ja, jako użytkownik podanego wyżej produktu podaję przykładowy link do sklepu, aby pytający mógł zobaczyć cenę, zdjęcia i wiedział gdzie może coś takiego dostać.


A odpowiedzi są jak najbardziej w temacie. Gość chce wiedzieć, kto mu może wykonać gmole na zamówienie. I co? ma się niedowiedzieć?

randal 76 18.09.2011 22:21

Ronin ja to wszystko wiem i rozumiem ale zobacz spójrz z innej perspektywy .
czy ktoś z forum (pid)oszukał ,wyłudził ,okłamał , nie wymienił uszkodzonego towaru ,czy byłeś kiedyś zawiedziony ?czy u pana larsona możesz kupić w niedzielę zadzwonić i poradzić na nurtujący cie problem?
to wszystko masz za fryy na forum, nie płacisz za to bo uważasz że to działa w drugą stronę dając od siebie bezcenne info
a ja uważam że jeśli larson nie płaci i nie raczy się udzielać to niema racji bytu i tyle.

Ronin 18.09.2011 22:44

Ok. A jeśli ktoś polecił mi gmole firmy SW-Motech, która jest producentem, więc za tą firmę też powinienem opłacić składkę PiD? I jeszcze za Larssona, który jest dystrybutorem?

Nie dochodźmy do absurdu.

Uważam, że powinniśmy się dzielić informacjami jakie akcesoria/inne rzeczy motocyklowe i wklejać linki do sklepów gdzie coś takiego można dostać.
Wiem, że czasem może to nie iść w parze z interesami członków PiD, ale kupując coś nie mogę przecież być zmuszony do kupna czegoś od kogoś z forum, prawda? Każdy ma prawo wyboru. Jeden woli zakupić w PiDzie i dzwonić potem niedzielę, a ktoś inny może woli zapłacić np. 10zł mniej na allegro.
Ciężko, żeby wszystkie sklepy motocyklowe wiedziały o istnieniu forum AT i opłacały składkę bo ktoś używa ich towaru albo poleca ich sklep.

W tym konkretnym przypadku podaję link do sklepu, który kilka lat temu udało mi się znaleźć i jako jedyny, który wtedy oferował gmole, których obecnie używam.


Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196753)
a ja uważam że jeśli larson nie płaci i nie raczy się udzielać to niema racji bytu i tyle.

Co przez to rozumiesz? Mamy wezwać sklep do zaprzestania działalności? :D Czy to, że skoro nie płaci PiDu, to na forum nie może się pojawić nazwa tego sklepu? Jeśli tak, to dlaczego? Przekonaj mnie.

randal 76 18.09.2011 23:35

Taki właśnie X sklep nie ma racji bytu na forum to zwykły spam tak samo powinien być usunięty jak torenty,strony xxx itp .W dzisiejszych czasach świat internetu zyje z reklamy na forum jak widac nie ma latających banerów dzięki wykupionemu serwerowi przez spoleczność forum, która płacąc ma możliwość wyboru i decyzji w wlasnym interesie co może a co nie znajdować sie tutaj.

szwedzkikucharz 19.09.2011 00:09

Sorki randalu ale chyba jakąś nową definicję słowa "spam" wynalazłeś ;)

randal 76 19.09.2011 00:14

przynajmniej czytasz uważnie:p

majki 19.09.2011 00:18

Czyli co? Mamy oPIDować cały dział "znaleziona na alle...", żeby nie było "spamu"? No panowie, nie można podać komuś linka do sklepu/wykonawcy/oferty jeżeli nie ma go w PIDzie?? Seriously?? :haha2:

BTW. Randal, Pałeł, produkujecie gmole do Afry? Jeżeli nie, to co Was boli, nikt Wam w paradę nie wchodzi przecież. ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.