Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Kufer centralny alu - proszę o opinie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1449)

cichylublin 31.08.2008 12:23

Kufer centralny alu - proszę o opinie
 
Witam szanowne grono. Moje pytanie dotyczy Waszych opinii na temat aluminiowego kufra centralnego. Mam możliwość zakupu takiego kufra m-ki Hepco & Becker za 500 zł, ale chciałbym najpierw wiedzieć jak się sprawdzają tego typu rozwiązania, jak się je montuje no i czy nie wygląda to na Afri jak skrzynka na lody.

hubert 31.08.2008 14:11

Siemanko :)

Montuje się do stelaża Hepco Becker (nie wiem czy do Hepco też są takie płyty jak ma Givi ?)

Jeśli chodzi o wygląd to musisz się liczyć z tym że dzieciaki będą do Ciebie podchodziły i pytały o lody Bambino ;)

cichylublin 31.08.2008 14:21

tak też myślałem, chyba jednak zdecyduję się na Givi Maxia

hubert 31.08.2008 14:25

Wiesz co może zapytaj Gregora jak on ma mocowany ten kufer ...

Ryba 02.09.2008 16:06

Problem stelaży Hepco jest taki że nie grają z topem Givi. Ja mam kuferki boczne HB i po ich założeniu nie ma możliwości montażu kufra Givi. Na trasy gdy zabieram kufry boczne używam torby na bagażnik a na miasto na odwrót, tylko kufra top Givi.

podos 03.09.2008 11:36

ja mam wogole mieszane uczycia do kufrow aluminiowych. a do topkejsa z alu to juz w ogóle. Kombinacje z zakaladaniem sciaganiem, brudzi to alu wszystko wyciera sie brzydko...
osobiscie worek 45l + kufry boczne jesli z plecaczkiem lub zestaw worek i kufer Givi centralny jesli solo.

laska 03.09.2008 11:44

Co do brudzenia, Chiński sprzedał mi patent: folia ochronna do podłogi czy coś takiego. Wykleja się kufer w środku ma mokro i jak wyschnie trzyma jak diabeł sołtysa. I jeszcze mi się nie poprzecierało. Jedyny problem to zapięcia kufra, nie da się na tym tego przykleić trzeba dziury wycinać.
pozdr,
laska

cichylublin 03.09.2008 20:18

Wziąłem Givi Maxia za 430 zł (nowy model, ale używka) z płytą i stelażem. Stelaż do Afri nie pasuje, ale płyta jak najbardziej. Sprzeda się stelaż i kufer wyjdzie jeszcze taniej.

Zoltan 05.09.2008 22:03

Cytat:

Napisał laska (Post 22058)
Co do brudzenia, Chiński sprzedał mi patent: folia ochronna do podłogi czy coś takiego.
pozdr,
laska


Możesz uściślić zeznania? co to za folia? do podłogi i klejona na mokro to coś mi nie teges, a patent zacny i chętnie zastosuję u siebie

Pozdro

hero 05.09.2008 22:39

Wiem co to za folia. Nie trzeba jej wyklejać na mokro ,ale robi się to po to by nie zostawały bąbelki. W poniedziałek podam nazwę i firmę co to produkuje, oraz cenę. Dokładnie ten typ winylu służy do laminowania na zimno wydruków, które później można nakleić na podłogę. Można sobie na ten przykład druknąć piękne foto naszego motonga lub jakieś maniurki i potem się tym podniecać. Ma to fakturę i wytrzymałość podobną do zwykłej wykładziny pcv. Wada tego całego bajeru jest to, że nie jest kompletnie elastyczne i nie za bardzo giętkie. Wystarczy jednak na wyklejenie np. części zbiornika którą dotykamy udami. Zabezpiecza to zajebiście przed twardymi spodniami i butami crossowymi. Mozna tez wykleić elementy ramy.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.