Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   ROMUNIA lub FINLANDIA NORWEGIA lub ALPY (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25645)

Zervos 14.01.2016 00:49

ROMUNIA lub FINLANDIA NORWEGIA lub ALPY
 
Witam serdecznie,
Proponuję wyjazd: Rumunia lub Norwegia Finlandia, w terminach do uzgodnienia: Maj, Czerwiec, Lipiec.
Znam trasy doskonale na Norwegię i Finlandię, chcę tam wrócić, nie znam tras na Rumunię, z opisów jakie znam wiem, że chcę tam pojechać.
Znam dobrze trasy na Chorwację, Czarnogórę, Serbię, Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy (Dolomity), Niemcy, powrót przez Monachium.
Jeżeli komuś pasują terminy Maj, Czerwiec, Lipiec, chętnie pojadę. Jeżdżę ciężkim enduro f800gs, przeloty dzienne ok 300-500 km, tak aby coś zobaczyć po drodze, trasa od 7 do 14 dni. Preferowane motocykle enduro lub ciężkie enduro. "Szlifierki" na Alpy mogą być, na Romunię i Norwegię nie polecam.

ŻUKU 14.01.2016 01:15

zuku
 
Co powiesz na Nordkap?

zombi 14.01.2016 15:02

Cytat:

Napisał Zervos (Post 464798)
Witam serdecznie,
Proponuję wyjazd: Rumunia lub Norwegia Finlandia, w terminach do uzgodnienia: Maj, Czerwiec, Lipiec.
Znam trasy doskonale na Norwegię i Finlandię, chcę tam wrócić, nie znam tras na Rumunię, z opisów jakie znam wiem, że chcę tam pojechać.
Znam dobrze trasy na Chorwację, Czarnogórę, Serbię, Alpy: Austria, Szwajcaria, Włochy (Dolomity), Niemcy, powrót przez Monachium.
Jeżeli komuś pasują terminy Maj, Czerwiec, Lipiec, chętnie pojadę. Jeżdżę ciężkim enduro f800gs, przeloty dzienne ok 300-500 km, tak aby coś zobaczyć po drodze, trasa od 7 do 14 dni. Preferowane motocykle enduro lub ciężkie enduro. "Szlifierki" na Alpy mogą być, na Romunię i Norwegię nie polecam.

Dopisz jeszcze coś o sobie, bo nie każdy zdecyduje się na wspólną podróż z mało znanną osobą. No chyba, że jest to reklama wyjazdów komercyjnych. To już inna sprawa i podlega pod topór moderatora :umowa:

Zervos 16.02.2016 17:09

A więc kilka słów o sobie...
 
Nie udzielam się w żadnym klubie, sporadycznie bywam na zlotach, jeżeli zloty to przeważnie raczej spotkania w wąskim gronie.
Moje tereny to warmińsko-mazurskie, wcześniej Białystok.
Jeździłem wcześniej yamahami xt, trochę ścigaczami. Trochę jeżdżę po świecie motocyklem.
Byłem Słowacja, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Chorwacja, Bośnia, Hercegowina, Francja, Austria, Szwajcaria i ogólnie cała Polska. Z osób powiedzmy bardziej znanych podróżujących komercyjnie to jeździłem swego czasu z Neno Zambrów, ma teraz stronę przez świat z namiotem itd... Mam 37 lat :) ups
W tym roku byłem z kolega w Chorwacji, nie wystarczyło nam czasu na Rumunię.
Norwegia północ aby tam na spokojnie polecieć i nie stracić najlepszych kawałków to minimum 2 tygodnie, nawet więcej. Ja w 12 dni doleciałem tylko na Lofoty omijając parę fajnych rzeczy.
Norwegię możemy zrobić, ale wówczas ja odłączyłbym się przez Lofotami i poleciał do Szwecji na Sztokholm i promem do Polski. Jest tam drogo więc wycieczka to parę tysięcy.
Wolałbym Rumunię, ale jak nie będzie chętnych to Norwegia może być :)

remi 16.02.2016 18:37

Planuje Norwegie w terminie mniej wiecej 15-30maja. Chcę jechać sam ale nie wykluczam towarzystwa na jakimś odcinku. Konkretnie nie wiem jak będę robił tą Norwegie bo to zależy od chęci i czasu a trudno mi to przewidzieć. Będzie spontan. Też zrobiłem z Neno pare km. W sumie to chyba wyjdzie juz ponad 10tyś ;)

jorge 16.02.2016 18:50

Ja jadę na Nordkapp koniec czerwca.

kuba750 16.02.2016 21:41

Cytat:

Napisał jorge (Post 469674)
Ja jadę na Nordkapp koniec czerwca.


daj znac kiedy jedziesz ja planuje wyjazd koło 20 czerwca na nordkapp:)

Zervos 24.02.2016 20:49

Precyzując daty, Rumunia góry, data ostatni weekend maja, Boże Ciało, Czwartek wolny, np. od 25 do 30-31 ? Daty do ustalenia. Ktoś byłby chętny ? Spanie różnie, namioty, hotele, pensjonaty, mi osobiście obojętnie, aby sucho :) Czy ktoś tam był z końcem maja początkiem czerwca ? jak z opadami śniegu w górnych partiach ? w tym roku zima była bardzo lekka, więc mocno zmieniły się warunki w górach. Ja spokojnie zniosę temp do -5. Kwestia tego czy trasa nie będzie zamknięta ? ewentualnie inne propozycje dat ?

renegade85 25.02.2016 05:55

W maju za wcześnie Karpaty. W górze śnieg.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.