Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Elwood zbanowany. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=24739)

miro&afryka 04.09.2015 23:06

Elwood zbanowany.
 
Hipokryzja dookoła. Cofnijcie tego bana.

graphia 04.09.2015 23:26

Elwood napisał prawdę a prawda boli.

siwy 04.09.2015 23:42

Dajcie spokój. Prawda w pewnych sytuacjach wypowiedziana jest zwyczajnie niesmaczna i nie na miejscu.

Artek 04.09.2015 23:44

Wróci...
Oby...

bass 05.09.2015 00:13

Elłud weteran jest, internet go nie pokona :D

redrobo 05.09.2015 00:21

tu niema swobody, moze to i dobrze, pewne dyskusje moga sie toczyc, ale tutaj slabo ja widze sens.

rambo 05.09.2015 00:26

Spoko, może w końcu wchodząc na FAT, otwierając z ciekawości nowe, nieprzeczytane posty, nie bedę w nich trafiał na trollowanie, pijackie wywody i konfabulacje Elwooda, w wątkach od "Nowa Afryka" po "Kupie sprzedam" i innych.

Podobno Elwood był tu i tam był, swoje widział i ciekawie to opisuje..

Nie wiem, może się nie znam, ale jeśli tak jest to może niech założy bloga czy gang i tam realizuje się literacko, bo na co dzień jest trollem i ciągnie to forum w dół, pomiędzy jednym banem a drugim. Czy ktoś zlicza te bany..?

Wasz Ramboszczak

tyran 05.09.2015 00:49

Cytat:

Napisał graphia (Post 447396)
Elwood napisał prawdę a prawda boli.

Tylko czas i miejsce się kompletnie nie zgodziło.:Thumbs_Down:

sagattic 05.09.2015 01:49

Cytat:

Napisał graphia (Post 447396)
Elwood napisał prawdę a prawda boli.

Cytat:

Napisał r.t70 (Post 447407)
Tylko czas i miejsce się kompletnie nie zgodziło.:Thumbs_Down:

Opiszę jak jak to widzę, bo chyba różnie rozumiemy sytuację.

Elwood napisał prawdę, że Tomek spowodował wypadek. Nikt nie ma o to pretensji, chociaż chcielibyśmy żeby fakty były inne. Ale bana nie za to dostał.
Elwooda zdanie o motocyklistach jako całości też nie było przegięciem ani powodem do bana.
Wyraziliśmy sobie nawzajem opinie o swoich osobach, nikt nie ma o to pretensji. Tak, wiem że to ja pierwszy wyraziłem swoje zdanie o Elwoodzie, On tylko odpowiedział. Jesteśmy dorośli, więc rozmowa była bez owijania w bawełnę. Za to bana też nie ma, chociaż tutaj jakaś reakcja moderatorów powinna być, do nas obydwóch. Nie wiem, ostrzeżenia może, na pewno nie bany.

Natomiast słowa Elwooda "W dupie głębokiej mam takich instruktorów nauki jazdy(...)" - nikt, ale to nikt mnie nie przekona, że to nie były słowa o Tomku Nowaku. Jak ktoś pluje w twarz, to nie mam w zwyczaju udawać że pada. Mam zwyczaj reagować, zwłaszcza że tutaj opluty nie mógł się bronić.

Wyobraźcie sobie teraz że podobne słowa, tylko ze zmienionym opisem zmarłego w wypadku, padają w wątku o Izim, Ashanti, Orzepie... Jakiej reakcji byście wtedy oczekiwali?

Andrez 05.09.2015 01:57

Nareszcie... Swoją drogą zastanawiałem się czy jest jakaś opcja żeby klikając na "nieprzeczytane posty" można było wybrać użytkownika którego wpisy chce się pominąć?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.