Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Stany, stany... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3823)

MUTT 24.07.2009 22:09

jak zwykle - czymam kciuki aby nie zapeszyć !!...

Walis 24.07.2009 22:25

Również powodzonka.

czosnek 24.07.2009 23:14

Ooo proszzz... bardzo fajne to śledzenie trasy. Jak nie będzie pomysłu na własną to na ordynarnego powtórzymy waszą trasę ;) Bawcie się dobrze panowie. :at:

japur 24.07.2009 23:20

Powodzenia

zombi 24.07.2009 23:45

Powodzenia i dobrej zabawy. Wstęp naprawdę intrygujący.

Izi 25.07.2009 07:36

Spot, czyli to śledzenie ,chwilowo do niedzieli pokazuje bzdury, bo jest testowany przez Iziego, a SOM tam aż trzy przyciski on/off, ok, help i muszę jeszcze popracować żeby to cholerstwo opanować,
po lewej stronie jak ktoś kliknie na linka wyświetlają się różne komunikaty
Track (cokolwiek to znaczy) to cholerstwo wysyła samo z automatu, jak pokaże się OK to znaczy że JA nacisnąłem guzika i jest ok,
jak pojawi się HELP to znaczy, że zdążyłem nacisnąć guzika, ale czy się zobaczymy jeszcze to już może być dyskusyjne
Ty Misza chwilowo cicho siedź :) bo silnik zdalnie zdetonuję twój.
Czosnek jak poznasz trasę to się nad powtórzeniem (mam nadzieję 7 razy) zastanowisz

P.S. Sambor jak zawsze głupio posta nazwał, ale mu się wszystko ze Stanami kojarzy taki wiek,
a w ogóle to właśnie wypiłem wszystko co miałem w domu (żebym po powrocie nie był rozczarowany, że mi wszystko w domu wypili jak mnie nie było) i idę motura przygotować, i się spakować, bo cholerny Sambor już 4 razy dzwonił kiedy będę

Lepi 25.07.2009 07:44

No tak, przed samym wyjazdem gorączka jest największa. Powodzenia wracajcie cali na maszynach!

michoo 25.07.2009 07:46

Powodzenia i udanego wypoczynku życzę.

DrStar 25.07.2009 10:50

Powodzenia Panowie i wielu wrażeń!!

Robert Movistar 25.07.2009 13:54

Cytat:

Napisał Izi (Post 68079)
Spot, czyli to śledzenie ,chwilowo do niedzieli pokazuje bzdury, bo jest testowany przez Iziego, a SOM tam aż trzy przyciski on/off, ok, help i muszę jeszcze popracować żeby to cholerstwo opanować,
po lewej stronie jak ktoś kliknie na linka wyświetlają się różne komunikaty
Track (cokolwiek to znaczy) to cholerstwo wysyła samo z automatu, jak pokaże się OK to znaczy że JA nacisnąłem guzika i jest ok,
jak pojawi się HELP to znaczy, że zdążyłem nacisnąć guzika, ale czy się zobaczymy jeszcze to już może być dyskusyjne

Sambor, zabierz Iziemu to urządzenie. Studiów z tego zakresu nie kończył. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo że przyciusku HELP urzyje (a zrobi to na pewno) jeśli zabrakniu mu alko, a w promieniu 100 km nie będzie monopolowego.
A tak poważnie to trzymam kciuki za powodzenie!!
PS.Sambor obiecaj mi jedno, za porządnie udokumentujesz Iziego wchłaniającego baranie jaja!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.