Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   MOTAD VENOM po raz kolejny - szybka piłka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5000)

matjas 07.01.2010 14:29

MOTAD VENOM po raz kolejny - szybka piłka
 
Panowie Szanowni

po raz kolejny pojawia się temat puszek przelotowych Motada.
co to za puszki nie będę sie rozpisywał i nie mam zamiaru podejmować dyskusji nt. wyższości Akarpiowicza nad Leonwidzi lub innym Arołem.
chodzi o to że jest WYPRZ. i sprzedają SAME puszki. z tego co wiem, bo sam temat przerabiałem i tak trzeba było dorabiać lub przerabiać rurę łączącą.
więc jeśli ktoś ma gdzie, lub wie JAK, to może sobie zakupić taką puchę za.... no właśnie... ;)
za 60 funtów. co daje jakieś 280PLN - myślę, że w tej chwili powodów do dyskusji na temat tego czy może nie akarpiowicz ubywa jakby...
sam kupuję trzy sztuki WIĘC do sedna: jeśli ktoś chętny to proszę o info na maila office@motooiler.pl , lub na priv.
możemy podzielić koszty wysyłki a za jakość doznań słuchowych ręczę. to zajebisty wydech a za te pieniądze po prostu grzech nie brać.

ręczę, że afri nawet BEZ dbkilera chodzi rewelacyjnie i nie jest to wcale głośne. super basy i odczuwalnie lepszy dół. w tej chwili taki wydech ma Misiek i Bedi na mojej byłej. pewnie tez kilku innych bo to kolejna akcja pt. Motad tylko chyba pierwsza i ostatnia w tej cenie.

UWAGA zeby była jasność: do kupienia jest SAMA puszka z db kilerem i obejmą mocującą.
BEZ sprężyn i ruły łączącej i nie ma innych opcji jakby ktoś był dociekliwy.


żeby nie zamulać, bo to co dobre szybko się kończy temat zamykam w środę 13.01 o 12. wtedy też składam zamówienie.

zdrowaś
matjas

p.s. żeby była jasność: MATJAS nie zarabia na tym dilu. pucha koszci 59 funciaków i coś tam trzeba będzie dorzucić za koszty przewalutowania złotówek na funty przy przelewaniu siana. nie ma sensu, żeby każdy płacił osobno do UK bo się burdel zrobi. ILE to będzie dodatkowo dam znać jak będę już wiedział dokładnie ile ludzików chce się zaopatrzyć i jakie są koszta transportu z UK za taką pakę.
w każdym razie w całości te koszta bankowe to groszowa historia jest niemniej nie chcę ponosić tych kosztów co chyba zrozumiałe.

Beddie 07.01.2010 15:46

Potwierdzam słowa Matjasa co do walorów motada. Gada pięknie, jest lekki i nie zabójczo głośny, a basowy pomruk daje dużo radości w "napominaniu" nie usuwających się kierowców w korku. Jeśli ktoś chce obejrzeć/posłuchać w Krakowie - zapraszam.

tropas 07.01.2010 16:22

Wie ktoś może czy do Trampka 650 mam szansę to wpasować?
Może ktoś już próbował?

JARU 07.01.2010 16:34

jakby ktoś był zainteresowany..

http://www.youtube.com/watch?v=v_4bJPKIggs


to z czy bez db-killera?

JuIo 07.01.2010 16:44

Gada naprawdę zajebiście, ale boję się że nie zdzierżę po 100km.
Dlatego nie dziękuję, ale latawcom w koło komina polecam. Cała ośka będzie słyszeć że wyjeżdżasz:)

matjas 07.01.2010 17:48

jeździłęm z tym i dalej. naprawdę nie ma chamstwa. powyżej ośmiu dych już go nie słychać przy stałym otwarciu manetki. jak odkręcasz to owszem tak ale bez przesady.
dobrym miernikiem tego czy jest za głośno jest zawsze /IMHO/ osoba jadąca z tyłu i tu Pastor może potwierdzić, że nie jest źle.
papa
matjas

JuIo 07.01.2010 18:02

Ty a powiedz jak to mocowanie wyczarować, jak byś mi pomógł z tymi pierdołami niezbędnymi do zamocowania to mejbi bym się dał naciągnąć.

hans 07.01.2010 18:04

Cytat:

Napisał JuIo (Post 92482)
Gada naprawdę zajebiście, ale boję się że nie zdzierżę po 100km.
Dlatego nie dziękuję, ale latawcom w koło komina polecam. Cała ośka będzie słyszeć że wyjeżdżasz:)

bez paniki pany
mam taki i:
- bez db killera fajnie slychac, fajnie strzela przy redukcji ale - co podkreslam ku uwadze - bez extremy, bez zmeczenia
- z db killerem - jw tylko ciszej

a, i jeszcze jedno - nie latam tylko kolo komina jak kolega byl uprzejmy ocenic..... :Thumbs_Down:

JuIo 07.01.2010 18:08

spoko spoko, tak napisałem bo jestem cholernie na to wrażliwy. Pod koniec sezonu przepaliłem łorginał i kuźwa bez aspiryny się nie dało no. Natomiast wylotówki do sklepu to był czysty lans, ludzie w oknach etc.

matjas 07.01.2010 18:10

JARU: z db kilerem to jest sąd w tym klipie;

HANS: przeca nikt nic nie ocenia. pisze ino ;)

TROPAS: masz szanse to wpasować do trampka tak samo jak ja będę dwie sztuki wrzucał do caponorda. trzeba będzie znaleźć Panaodgięciarur. najlepiej rur nierdzewnych. dwa kominy 600PLN + gięcie ok 200PLN /tak mniemam/ to 800PLN i latasz. NAJTAŃSZE 2szt LEONWIDZEW do Capo to min 1600PLN. to już wolę te 800PLN przepić ;) lol

tak wogle to ja swojego od razu oddaję do szkiełkowania. bo org. masakrycznie jest oczojebliwie błyszczący. jak ktoś reflektuje bo mu sie podoba taki dizajn to też możemy się skminić od razu na miejscu we wro to załatwię. piękna satynowa powierzchnia potem + MOZNA ZROBIĆ ZAJEBIASZCZE NAPISY/grafikę na tumniku ;) jak się zaploteruje napis najpierw folią do piaskowania.
UWAGA: jakby komuś szczeliło do gowy to nie wolno nierdzewki piaskować - komin zrobi się wtedy szorstki i będzie łapał każdy syf - nawet z rąk czy odzieży.

Z OSTATNIEJ CHWILI:
napisał mi właśnie Panmiłyzwyspy, że tumniki mają w komplecie DEBEKILERA oraz OPASKĘ mocującą komin. eta wsio. bol'sze nie budiet.

zdrowaś
matjas

JuIo 07.01.2010 18:13

Czyli co, wsio jest, tak? tylko rurę cza dorobić?

hans 07.01.2010 18:17

komplet z fabryki to:
- komin
- opaska
- rura
- db killer
- sprezynki laczace komin z db killerem

ja u siebie dorabialem jeszcze łącznik opaska - rama, co zajęło mi 40 minut....

matjas 07.01.2010 19:24

w tym komplecie jest tylko KOMIN, OPASKA, db KILER

pisałem ale tak na wszelki dodaję. oryginał pasował tylko do RD07 w reszcie trza było młodzić. zresztą - wszystko to już było.
JULIO - odpowiedzi na Twoje pytania są w postach powyżej ;)
decydować się w weekend, policzyć kasę i w poniedziałek mieć jasność ;) :) ;)

zdrowaś
matjas

majki 07.01.2010 19:26

No dobra, pytanko: to jest tłumik uniwersalny czy dedykowany? Na stronie nie widzę do XRV wersji. Ma to to jakąś homo czy nie za bardzo? Może ktoś go z leonem porównać (głównie dźwiękowo)??

matjas 07.01.2010 19:46

no i się zaczęło ;)
porównywania obszerne były w poprzednim i jeszcze poprzednim wątku ;)
słyszałem i Leona u Bajrasza i mojego. Leon jak dla mnie bardziej 'głucho' dudni. niemniej - NAPRAWDĘ Motad ma piękny bas i zawodowo nisko schodzi dźwiękowo. absolutnie można go postawić obok leona. również wagowo - ok 2,5kg.
jak Bedi odjeżdżał na mojej Afri to mi się łezka zakręciła w oku - taki sąd to skarb.
Motad Venom ma pełną Homologację EU z db kilerem.
na stronie Motada już nie ma info o dedykowanym do XRV - towar wychodzi z produkcji i jest to WYPRZ. jak napisałem powyżej.
co do dedykowania - TAKA SAMA pucha przyszła do mnie jako dedykowana do XRV w komplecie z ruro itede. TAKA SAMA pucha x2 szła do CAGIVY raptor 1000ccm.
takie też same dwie zakładam do swojej 1000ccm Capo - mam nadzieję, że nie będzie za głośno na pusto.
kolesie się na tym znają i wygląda na to, że jest spora uniwersalność.
to tyle w kwestii dedykacji do konkretnego modelu chyba. jest pewnie spory zakres pokrywających się modeli - wygląda na to przynajmniej wg producenta, który jednak w końcu ma jakąś renomę.

zdrowaś
matjas

majki 07.01.2010 20:01

Spoko, spoko. Ja nie z tych zaczepliwych. ;) Pytam, bo mam szansę w podobnej kasie kupić używanego leona i się zacząłem zastanawiać. I tak do 04 trzeba będzie trochę pomodzić. Generalnie chcę trochę(!) głośniejszy wydech z HOMOLOGACJĄ.

Czytałem wątek Podosa. ;) To jest ta sama wersja Venoma (on nie jest z nierdzewki?)? Było coś pisane o wznowieniu prod. i teraz znowu robią wyprz, jak poprzednio?

A zapytam jeszcze jak się 04 na nim latało? Poza tym, że ładnie gada, to jak odczucia pozostałe? Dużo było rzeźby z mocowaniem, dolotem?

Beddie 07.01.2010 20:31

Cytat:

Napisał majki (Post 92541)
A zapytam jeszcze jak się 04 na nim latało? Poza tym, że ładnie gada, to jak odczucia pozostałe? Dużo było rzeźby z mocowaniem, dolotem?

Lata się z nim dobrze, oprócz tego, że w mojej sztuce nie ma osłony na rurę dolotową, co spowodowało przyjaranie nogawki po pierwszej jeździe. Mocowanie nie jest skomplikowane, ja miałem bez sprężyny, więc dokupiłem takową w Castoramie za parę złotych. Sympatyczne jest w tym wydechu to, że pokazuje pazur dopiero przy daniu w palnik, normalnie na wolnych obrotach i przy równym gazie jest spokojnie. Mnie ten wydech cieszy bardzo i podoba się wszystkim, którzy na mojej afri jeździli.

matjas 07.01.2010 20:38

ten Motad jest z nierdzewki.
godo i loto toto jak Bedi napisał ;)
do Leona nie porównuję. za tą kasę naprawdę krzywdy nie ma ;)
do Afri Leon jakieś chyba z 1200 a do mojej obecnej po okazji 1600... ;( więc sie nie zastanawiam i będę rzeźbił.
nie ma sensu mówić o tym ile BYŁO rzeźby. bo teraz będzie więcej - przedtem do przeróbki był dolot, teraz trza dolot dorobić. ogólnie w XRV sztuka nie taka wielka. nie wiem co ja pocznę u siebie. ale jakoś dam radę.
jak będziecie dorabiać to Bedi dobrze mówi - ja też mam pientknie podziórawioną prawą nogawkę ;) warto czymś osłonić dół ruły wylotowej. ale to już jest niuans, czy jakoś tak ;)

zdrowaś
Matjas

JuIo 08.01.2010 07:23

Zamówienie zbiorcze, zrobiło się debatą a nie o to chodziło chyba, więc Matjas weź daj link do lektury i będzie sprawa załatwiona, bo ja w tej gmatwaninie już nie wiem co jest w paczce z tym wydechem. I co cza dorobić, jakie nogawki o co kurna kaman i w ogóle to imieniny miałem wczoraj toteż mogę lekko nie ogarniać, cza mi dużymi literami pisać;D

tropas 08.01.2010 08:43

Cytat:

Napisał matjas (Post 92506)
TROPAS: masz szanse to wpasować do trampka tak samo jak ja będę dwie sztuki wrzucał do caponorda. trzeba będzie znaleźć Panaodgięciarur. najlepiej rur nierdzewnych. dwa kominy 600PLN + gięcie ok 200PLN /tak mniemam/ to 800PLN i latasz. NAJTAŃSZE 2szt LEONWIDZEW do Capo to min 1600PLN. to już wolę te 800PLN przepić ;)

W Trampku komin jest jeden :)
Za gięcie szacujesz 200zł też za 2 kominy?

Stolek 08.01.2010 08:53

mam pytanko - czy ktoś z wrocławia ma może taki wydech w swojej afryce? chetnie bym posłuchał, obejrzał zanim sie zdecyduje.

matti 08.01.2010 08:55

Cytat:

Napisał matjas (Post 92506)

TROPAS: masz szanse to wpasować do trampka tak samo jak ja będę dwie sztuki wrzucał do caponorda. trzeba będzie znaleźć Panaodgięciarur. najlepiej rur nierdzewnych. dwa kominy 600PLN + gięcie ok 200PLN /tak mniemam/ to 800PLN i latasz. NAJTAŃSZE 2szt LEONWIDZEW do Capo to min 1600PLN. to już wolę te 800PLN przepić ;) lol

matjas

Czy możesz podesłac średnicę i długośc tego tłumika? Może do swojego trampka bym wsadzil? Nie ukrywam, że cena jest korzystna :)

majki 08.01.2010 08:58

Matjas napisał co jest w zestawie:
Cytat:

Napisał matjas (Post 92506)
Z OSTATNIEJ CHWILI:
napisał mi właśnie Panmiłyzwyspy, że tumniki mają w komplecie DEBEKILERA oraz OPASKĘ mocującą komin.

A co do przypalonej nogawki to Myku sobie dorobił do Leona fajną osłonkę i podejrzewam, że motyw i tu się sprawdzi: http://picasaweb.google.de/nelusia21/OslonaDoLeona#

Jakby co to tu jest poprzedni temat z zamówieniem na Motady: http://www.africatwin.com.pl/showthr...ighlight=motad. Co nieco też tam chłopaki napisali.;)

matjas 08.01.2010 09:09

2 Załącznik(ów)
CAŁE info dla leniwych i na kacu jest w pierwszym otwierającym poście :)
we wro obecnie tłumik takowy posiada Misiek.
średnicy tłumika ani jego długości nie podam ponieważ moją afrykę ma skubany Bedi ;) jego musisz zapytać.
dla poglądu wrzucam zdjęcie swojej jak jeszcze była moja ;)
nie wiem czy będzie pasować do Trampka. pewnie tak samo będzie pasować jak do mojego Caponorda :haha2:rozumicie wicie.

zdrowaś
matjas

Kuba 08.01.2010 09:21

Mam u siebie. Db killera nie używam- nie jest super głośny, nie męczy i gada bardzo fajnie ;)
do posłuchania w Częstochowie.

rafalkefir 08.01.2010 14:41

Jestem chętny na zakup.

Beddie 08.01.2010 15:29

7 Załącznik(ów)
Puszka wydechu ma około 47 cm długości, piszę około, ponieważ zarówno po stronie wlotu, jak i wylotu jest lekko wypukła. Owal ma wysokość około 12 cm, a szerokość razem z nitami około 10 cm. Końcówka wylotu ma w linii prostej 4,5 cm, wlotu też. Rura dolotowa ma 33 cm.

Beddie 08.01.2010 15:33

1 Załącznik(ów)
sposób zamontowania

matjas 08.01.2010 16:32

dobry z Ciebie chłop.

m

Wegrzyn 08.01.2010 17:32

Myślę, że to jest nieziemska okazja. Najtańszy w Niemcowni jaki znalazłem kosztuje ponad 800zł (kompletny):
http://cgi.ebay.de/MOTAD-Venom-Auspu...item5882fb5178

matjas 08.01.2010 18:10

spoko Madziar ;) - jakby nie było okazji to bym fermętu nie siał ;) :) ;)
tak pomyślałem, że tą rułę to i tak można olać - nie pasowała u mnie ani w RD07a bo jest kolizja z kierunkami.
za tę stówę to można u jakiegoś kumatego tłumikarza dorobić.
tak sobie pomyślałem że jak juz ten złom przyjedzie to może dobrym zwyczajem ktoś zna kogoś kto może dorobić kilka takich ruł od razu i będzie dla wszystkich chętnych. no ale to tylko taka dzika myśl.
sam nie będę już miał na to czasu - sporo mam roboty.
no to zbiera się silna grupa ;)

zdrowaś
matjas

pees: co do dorabiania to dla osób z Zielonej Góry lub lubuskiego wogle polecam z czystym sumieniem i serdecznie pana Jurka ze Świdnicy pod Zieloną Górą. pod jego smukłymi recami pianisty metal śpiewa, że tak się wyrażę. u niego doginałem swoją rurkę - narysowałem chłopu na kartonie jak ma być i pojechałem do gorzowa samochodem. jak wracałem następnego dnia to już było gotowe za 40PLN. rura została przecięta, wykrojony kawałek, zespawana pod innym kątem a spawy spolerowane. NIE MA ŚLADU. no ale to dla lokalesów ewentualnie wskazówka.

Wegrzyn 08.01.2010 18:57

Cholercia, żeby mój oryginalny nie był w idealnym stanie, to bym sobie chyba taki sprawił :vis:

JuIo 08.01.2010 21:11

Poproszę o 1 szt.:D
1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt

matjas 08.01.2010 22:04

no to jak już się klaruje to proszę znanym schematem jedziemy dalej:

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
...

Artuditu 08.01.2010 22:28

Ile gość ma tego na stanie? Zaraz zacznie się zamawianie po 10szt na handel i dla reszty nie starczy. Wiem że mogę sobie tym narobić wrogów ale chyba nie po to ktoś ogarnia temat i się trudzi dla forumowiczów, żeby ktoś inny sobie na tym później robił interes.

Taka osobista dygresja.
Niech to nie będzie tematem późniejszych dywagacji w tym temacie.

Jeśli źle odczytuję intencje to szczerze przepraszam.

matjas 08.01.2010 22:43

chłopaku nie wiem ile tego jest na stanie i nie ukrywam, że również trochę się martwię, że może braknąć skoro takie mamy ssanie ;)
jak się okaże, że nie styka na zamówienie całości to się okroi i niestety każdy weźmie mniej niż chciał czyli tylko dla siebie bez ciotek i wujków choć chciałbym uniknąć takiej jatki.
nie jestem skłonny oceniać dlaczego ktoś bierze dwa czy jeden, lub pięć. jak kogoś stać i ma chęć to niech bierze i 10.
póki co chcę rozwiązać kwestię określenia ile sztuk idzie z UK tak wogle bo się z tego paleta zrobi jak tak dalej pójdzie - chodzi mi głównie o koszt transportu.
biorąc pod uwagę cenę nie chcę czekać z zamówieniem dłużej niż do środy.
wiem, bo pytałem, że 10szt spokojnie jest. pewnie i spokojnie jest 20szt. w końcu to nie firma garażowa tylko poważny wytwórca.

matjas

majki 08.01.2010 22:47

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )

AnubisXRV 09.01.2010 08:08

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )
9.AnubisXRV 1szt

W tym momencie muszę lecieć na priv'a odezwę się wieczorem, jednakże pragnę go na 100% :)

pyntront 09.01.2010 08:47

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie ;) )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt.

randal 76 09.01.2010 08:53

:umowa: Powiem tylko że cena jest atrakcyjna , miałem w swojej babuni taki
gadał miodzio !!!!:at::at::at: jest to idealne rozwiązanie pod węszy stelaż i waga wydechu około 1,5 kg może nawet mniej.:)

Dzieju 09.01.2010 09:14

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt
11.Dzieju 1 szt

Czy ktoś porownywał jego głośność do leona? Który głośniejszy?
Leona testowałem i działa bardzo dobrze, jest cichy (jak na tego typu tłumik) i dodaje wigoru silnikowi.
Co do ilości zamawianych sztuk to sądze że było by sprawiedliwie rozdzielić każdemu po sztuce a jak wystarczy to po tyle ile chcą.

RAFWRO 09.01.2010 09:15

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt
11.Dzieju 1 szt
12 RAFWRO 1 szt.

pyntront 09.01.2010 09:22

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 92769)
Co do ilości zamawianych sztuk to sądze że było by sprawiedliwie rozdzielić każdemu po sztuce a jak wystarczy to po tyle ile chcą.

:Thumbs_Up: Słusznie prawi

JARU 09.01.2010 09:37

1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt
11.Dzieju 1 szt
12. RAFWRO 1 szt.
13. JARU 1szt

randal 76 09.01.2010 09:52

Co do db killera mam fotki ,może wam się przydadzą .Zrobił je Mariusz hmmmmm z Krakowa nie pamiętam dokładnie ale dziękuję .

matjas 09.01.2010 10:47

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 92769)

Czy ktoś porownywał jego głośność do leona? Który głośniejszy?

Co do ilości ... każdemu po sztuce a jak wystarczy to po tyle ile chcą.

jeśli idzie o głośność to tak jak napisał ja powyżej: leon ma bardziej głuchy i matowy dźwięk. to jakość bardziej niż głośność ;) ale co do samych db to jest podobnie bez korka.
korków nie ma sensu dorabiać!!! czytać pany co jest w zestawie ;)
jeśli idzie o ilość dostępną to owszem zgadzam się z wielebnym Dziejem.
tak zrobimy jeśli będą problemy z dostępnością w zakresie, który nas wstępnie interesuje. mam nadzieję, że nikt się obrazi.

trzymajmy kciuki jednak za powodzenie naszych planów. pozytywne myślenie to podstawa. a jak wszyscy będziemy myśleć pozytywnie to musi się udać :D

zdrowaś
matjas

jackmd 09.01.2010 11:03

no to ja też wchodzę, poproszę o sztuk jeden/1/.

jackmd 09.01.2010 11:04

Cytat:

Napisał JARU (Post 92775)
1.Mutt 1 szt
2.Juio 1 szt
3.Matjas 3szt
4.Bedi 4szt
5.Artur_ntv 4szt
6.rafalkefir 1szt
7.Kici 2szt
8.majki 1szt (narazie pewne na 50%, pon-wt się określę dokładnie )
9.AnubisXRV 1szt
10. Pyntront 1 szt
11.Dzieju 1 szt
12. RAFWRO 1 szt.
13. JARU 1szt

14. jackmd 1 szt.

LukaSS 09.01.2010 11:05

Przepraszam że wprowadzam zamęt, ale mnie kilka rzeczy ciekawi. W ogóle co to za firma Motad? Czy to kolejna firma garażowa jakich teraz wiele, a doskonała promocja stawia ich prawie na równi z Akrapem, Leo itp.? Czy tłumik w ogóle przeszedł jakiekolwiek testy na hamowni, czy tylko jest dedyowany do Afryki bo ma mocowanie odpowiednie.

randal 76 09.01.2010 11:37

Cytat:

Napisał LukaSS (Post 92795)
Przepraszam że wprowadzam zamęt, ale mnie kilka rzeczy ciekawi. W ogóle co to za firma Motad? Czy to kolejna firma garażowa jakich teraz wiele, a doskonała promocja stawia ich prawie na równi z Akrapem, Leo itp.? Czy tłumik w ogóle przeszedł jakiekolwiek testy na hamowni, czy tylko jest dedyowany do Afryki bo ma mocowanie odpowiednie.

Motad to firma z tradycjami http://www.motad.co.uk/

tłumaczenia mr.google


MOtad jest własnością prywatną, brytyjskiego projektanta i producenta wtórnym układów wydechowych motocykli.

Przez ponad 40 lat nazwa Motad jest synonimem dobrze skonstruowany, długotrwały, drogi prawnej wtórnym układu wydechowego motocykla. Ostatnio dealerów zostały uznane Motad jako wiodący dostawca stali nierdzewnej rury spustowe zamiennych i systemów popularne rowery jak Honda Fireblade, Suzuki Bandit, Kawasaki i Yamaha Fazer ZXRs. Zakres BMW jest również rośnie. Tradycyjne wyczerpuje Motad motocykla dostarczane są ze stali nierdzewnej i stali chromowo głęboki połysk.

Wiele tysięcy zostały dostarczone i Motad, Nexxus i N-eta marki będą znane wielu jeźdźców. Łatwość wyposażenia, budowy wysokiej jakości i niezawodności zostały cechy, które przyciągają właścicieli do zakupu Motad produktów. Produkcji i rozwoju w Wielkiej Brytanii blisko naszych klientów jest dla nas ważne, obsługi klienta, a ich opinie są niezwykle istotne dla powodzenia Motad biznesu.

Wszystkie produkty są w pełni zaprojektowane, ciągle udoskonalany i rozwijany tutaj w Wielkiej Brytanii za pomocą testów Dyno i urządzenia do pomiaru przepływu gazu.

Ostatnio Motad postawiło na rozwój produktów w czterech głównych obszarach. Kompleksowej, slip-on i przykręcane na rasę i drogi prawnej puszki spalin, dostarczany z włókna węglowego i stali nierdzewnej, sprzedawany pod nazwą Venom marki i up-to-zakres dat zastąpienie stali nierdzewnej rury spustowe z najlepiej sprzedających się rowerów w Europie. Najnowszym dodatkiem do gamy zostały Venom wyczerpuje Scooter - stal system żywienia drogowego Venom prawnych tłumika do oferty wymiany przystojny systemu na korzystną cenę. Najnowszy dodatek jest Venom pełny system opłacalne trasy w celu zastąpienia systemu z pełnym nierdzewnej rury i ustawić kolektor - uzupełnione drogowego Venom prawne mogą.

W celu uzyskania dalszych informacji, sprawdź nasz asortyment, lub kliknij na Kontakt, lub zapytania strony.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.