Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Izi (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=104)
-   -   26 lipca 2010 - wypadek (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7733)

zombi 26.07.2010 22:55

[*]
Wielka szkoda. Kondolencje dla bliskich i rodziny.

jendrus 26.07.2010 23:02

tragedia, nie poznałem go osobiście ale wrył mi się w pamięc z tych wszystkich wspaniałych relacji z wypraw[*]

Transglobal 26.07.2010 23:02

są ludzie, mieisca, rzeczy i fakty które nigdy nie przeminą.Bedą zyły w naszej pamięci po wsze czasy

greton 26.07.2010 23:02

Izi, jak mogłeś nam to zrobić, nie mogę tego pojąć

do zobaczenia stary...

krystek 26.07.2010 23:02

Żegnaj przyjacielu i Wielki Towarzyszu Wypraw, dzięki, że mogłem się dużo od Ciebie nauczyć..............:(

Pawel_z_Jasla 26.07.2010 23:03

Po kilku rozmowach telefonicznych uważam, że priorytetem jest zorganizowanie kasy na pokrycie wszelkich kosztów związanych ze sprowadzeniem Iziego do Polski. Wiem jak to zimno brzmi ale wszyscy znamy też życie i jego ekonomiczny brak zrozumienia dla jakichkolwiek tragedii. Proponuję aby Nasz skarbnik Mateo /nie mam z nim niestety kontaktu/ lub jakakolwiek inna osoba dysponująca mozliwościami i kontaktem z rodziną czy Samborem możliwie jak najszybciej zorganizowała jakieś "subkonto" i rozpoczęła zbiórkę kasy. Każdy dzień zwłoki to najprawdopodobniej dodatkowe koszty a kwota jaką trzeba będzie wyłożyć może przekroczyć możliwości finansowe rodziny. Przepraszam, że tak na zimno i bez ogródek ale życie jest brutalne więc czasem trzeba być skurw...

tomekc 26.07.2010 23:16

Fatalna to wiadomosc...................
Serdeczne kondolencje dla Rodziny Iziego.
Spoczywaj w pokoju Kolego!

podos 26.07.2010 23:17

Powoli do mnie to dociera, żegnaj bracie. Nie potrafię nawet dobrać słów. Sciągniemy Cię do domu.

W kwestiach technicznych, mam kontakt z Mateo, uruchomię go jutro, bądzcie w gotowości.

mirek 26.07.2010 23:17

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 125251)
Po kilku rozmowach telefonicznych uważam, że priorytetem jest zorganizowanie kasy na pokrycie wszelkich kosztów związanych ze sprowadzeniem Iziego do Polski. Wiem jak to zimno brzmi ale wszyscy znamy też życie i jego ekonomiczny brak zrozumienia dla jakichkolwiek tragedii. Proponuję aby Nasz skarbnik Mateo /nie mam z nim niestety kontaktu/ lub jakakolwiek inna osoba dysponująca mozliwościami i kontaktem z rodziną czy Samborem możliwie jak najszybciej zorganizowała jakieś "subkonto" i rozpoczęła zbiórkę kasy. Każdy dzień zwłoki to najprawdopodobniej dodatkowe koszty a kwota jaką trzeba będzie wyłożyć może przekroczyć możliwości finansowe rodziny. Przepraszam, że tak na zimno i bez ogródek ale życie jest brutalne więc czasem trzeba być skurw...





Pawle przed chwilką rozmawialiśmy i dobrze, że nie czekałeś z tym wpisem.
Trzeba działać błyskawicznie.
Jeżeli Mateo się zgodzi, to powinniśmy wpłacać na konto kasę, a w tytule przelewu wpisywać Izi.

Sam wspominałeś, że to może być kwota nawet kilku tysięcy dolarów.

Mateo napisz czy się zgadzasz.

banditos 26.07.2010 23:18

Spoczywaj w spokoju...
Kondolencje dla rodziny.

Bardzo przykra wiadomosc pomimo ze nie dane bylo mi go poznac.
Nie mniej jednak szkoda czlowieka....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.