Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Proszę o pomoc i poradę. Ważne przeczytaj. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6675)

sambor1965 17.08.2010 15:46

Tak tylko informacyjnie, wszystko dotarło na miejsce.

"Ta droga chce podziekowac za wszystkie prezenty:
piekne podarki dla dzieci
ogrzewacz
dyski na kola, bakterie itd.

Zapraszam zawsze do naszego domu Ciebie i Twoich gosci.

brat Damian"


Rozumiem, ze "moi goście" to Ci sposrod nas, którzy się przyczynili do tego, że dzieciom bedzie tam troche lepiej.

Damian dopisał jeszcze a propos Iziego, którego śmiercią był poruszony:

Dzisiaj Ojciec Grzegorz bedzie odprawial Msze swieta za Roberta. Bedziemy sie wszyscy modlic za niego i za jego rodzine.


Zapiszcie sobie ten Czyczkan nad Issykiem jako miejsce warte odwiedzenia.

A to miejsce opiszcie jako Izi
N36 40.635 E71 44.379

Zapalcie świeczkę jak będziecie przejeżdżać.

Sambor
PS Możemy się już chyba zacząć zastanawiać nad jakąś tabliczką, którą umieścimy w tym miejscu.

LukaSS 17.08.2010 22:33

Warto by było jakąś tabliczkę tam postawić - ku pamięci. Ja jestem za i bez problemu mogę się na nią zrzucić.
Sambor, ja tak daleko nigdy nie byłem, może za trzy lata - będzie przynajmniej konkretny cel, a nie objazdówka... czy tabliczka wystarczy? Będzie widoczna? Może jakiś kopczyk, kamienie sklejone cementem, a na nich ta tabliczka, czy może po prostu większy głaz i wyryty na nim tekst. Uważam, że to musi być coś trwałego, by burze, śniegi, lawiny, nawałnice itd. tego nie rozwaliło, przesunęło, uszkodziło, tak by przez kolejne kilka dziesiatków lat, podróżni mogli odwiedzic to miejsce.

sambor1965 03.06.2011 09:33

Wybieram sie znow do Azji. Pisalem z Damianem, oto co mi odpisal:

Drogi Krzysztofie,

zapraszam wiec na Issyk Kul.
Zasadniczo zawsze przydaja sie rozne prezenty dla dzieci: czapeczki, bluzeczki, kredki, zeszyciki otp.
W tym roku w naszym centrum bedziemy goscic okolo 600 dzieci inwalidow i sierot.

Damian


Tylko prosze nie piszcie, ze chce sobie w ten sposob zapewnic nocleg nad Issykiem. Mam 100 miejsc gdzie moge spac... Jesli ktos moze pomoc Damianowi to prosze o priva.

Chce tez zamontowac jakas nieduza tablice na moscie w Namadgut. Moze sie to uda zrobic z kilkoma kolegami. Jest tu ktos ze zmyslem artystycznym kto to zaprojektuje?

luzMarija 03.06.2011 20:38

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 181108)
Tylko prosze nie piszcie, ze chce sobie w ten sposob zapewnic nocleg nad Issykiem. Mam 100 miejsc gdzie moge spac...

Cel jak najbardziej szczytny , ale jesteś dorosły więc to co powyżej zacytowałem mógłbyś sobie darować.

sambor1965 03.06.2011 23:49

no mam swoje powody by tak pisac ;)

Antek 04.06.2011 12:22

Ile szpejów podarunkowych możesz zabrać? W kilogramach; coś przygotuję.

sambor1965 04.06.2011 14:27

hm, mysle ze max 1200

Antek 04.06.2011 15:41

Słownie tonę dwieście kilogramów?
Do kiedy trwa zrzuta?

sambor1965 04.06.2011 17:25

na pewno do 25-go. Moze dluzej...

Olek 04.06.2011 18:17

Może z TakeItIzi motyw?
Jest dwukolorowy, więc łatwo przenieść na kamień/tabliczkę.. i, choć nie poznałem Iziego, chyba do niego pasuje..?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.