Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Moje okolice (Mazowsze zachodnie i kawałek łódzkie) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37687)

matjas 12.03.2021 08:17

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 722781)
Jak na palcach staniesz to Radom widać...

Czarny :haha2:
I już mniej boli ze pada

florentino 12.03.2021 09:14

Cytat:

Napisał matjas (Post 722723)
A ja..... polecam każdemu urlop motocyklowy na Dolnym Śląsku.

A polecisz jakieś perełki Dolnego Śląska?
Takie must-see wg Ciebie.

W Święto Pracy w tamtych okolicach będę. Od czwartku do poniedziałku.

Misza 12.03.2021 09:28

Florentino: zaczynasz od trzech drzewek (już dwóch niestety) - tylko dojazd od upy strony a nie na łatwiznę od szosy. Potem wyłączasz myślenie i jedziesz dalej jak najmniejszymi drogami. Nie jest to miejsce do zwiedzania typu TOP ten, raczej trzeba włączyć luz i odkrywać. Jest tu tyle miejsc, że i tak nie zobaczysz tego za jednym razem. Dolny śląsk nie zniknie szybko i można przyjeżdżać tu co roku. Od jakiegoś czasu robi się Wyrobisko i jest to impreza kontynuująca długą tradycję wiosennych spędów w czasie których eksplorowaliśmy głównie kotlinę kłodzką. No ale dolny DŚ nie kończy się na kotlinie... Nie no nie ma sensu gadać, trza jechać.

Babel 12.03.2021 13:55

Ej zróbcie se swoje "Moje okolice ...":haha2::haha2::haha2:

A tak serio kiedys byłem na majówce na Dolnym Slasku czad :drif::drif: - musze powtórzyc

ps

Tylko prosze mi tu admini nie sprzątac :)

matjas 12.03.2021 14:23

Cytat:

Napisał florentino (Post 722802)
A polecisz jakieś perełki Dolnego Śląska?
Takie must-see wg Ciebie.

W Święto Pracy w tamtych okolicach będę. Od czwartku do poniedziałku.

Jeżdżę tu tyle lat i wciąż trafiam na drogi którymi nie jechałem........

wooocash 12.03.2021 19:32

Cytat:

Napisał greenman (Post 722621)
Na tej pomiędzy Iłżą, a Ostrowcem Świętokrzyskim radzę uważać bo panów w zielonym aucie można łatwo spotkać ;) a jak się pojedzie równoległą drogą do tej narysowanej to kiedyś były takie dziury z wodą że jajka można było moczyć :D
Obok Iłży polecam Pakosław gdzie jest farma wiatrowa i piękne szutrowo-polne drogi techniczne.


Dokładnie trzeba uważać :) Droga jest legalna tylko do "Piotrowego Pola" jadąc od Iłży a z racji mocnego cięcia lasu, "zielonych ludków" jest tu od groma. Chcieliśmy tędy puścić nitkę trasy TET ale "zieloni" się nie zgodzili.

Ferma wiatrowa Pakosław to super szuterki i można ich doświadczyć jadąc po ścieżce TETu

greenman 12.03.2021 22:38

Szkoda, że się nie udało bo bym miał TET zaraz za domem :D

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Tygrys 74 13.03.2021 07:29

Obowiązkowo będąc a w kotlinie trzeba zaliczyć drogę ze Zlotego Stoku do Lądka lub odwrotnie (trasa gdzie zginą Bublewicz).

Novy 14.03.2021 18:08

Cytat:

Napisał florentino (Post 722802)
A polecisz jakieś perełki Dolnego Śląska?
Takie must-see wg Ciebie.

W Święto Pracy w tamtych okolicach będę. Od czwartku do poniedziałku.

Powstał kiedyś taki wątek:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17798

Jest tam trochę ciekawych miejsc do pozwiedzania na Dolnym Śląsku :)

maly 14.03.2021 22:37

Dolny Śląsk jest super, co tam pojadę to otkrywm coś nowego.Byłem w zeszłym roku na moto .Wolę naturę od zamczysków , ale Nela namówia mnie na pałac Marianny Orańskiej.Zwiedzając to piękne miejsce wydawało mi się że tu kiedyś byłem iprzypomniało mi się faktycznie 40 lat temu wkradliśmy sie tam na obozie wędrownym.Była to kompletna ruina i pamiętam jak dziś białe płytki na ścianie z niebieskimi zdobieniami których zostało niewiele ponieważ ludzie to wszystko szabrowali.Poznałem te płytki zostało ich kilka.W ogóle Marianna i jej dzieje to ciekawy temat .Polecam.
Czarny .Łódzkie jest płaskie?
Są miejsca gdzie na lekko nie daję rady podjechać.
W tą zimę zabrałem wnuczka n górkę w Smardzewie ,tam był kiedyś wyciąg.
Tam uczyłem się jazdy na nartach.
Przepraszam jeśli zaśmiecałem.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.