Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Śladem Ryszarda Lwie Serce tudzież Fryderyka I Barbarossy - na Niewiernych !!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1002)

DrSpławik 31.07.2008 11:41

Cytat:

Napisał Lewar (Post 17409)
...Spławik będzie moim sponsorem głównym i multimedialnym choć ON jeszcze o tym nie wie a jak się dowie to już będzie za późno.:)

Sie wczoraj dowiedział :mad:
Koledzy jak to jest z żyrowaniem kredytu zaciągnietego w Pakistańsko - Sudańskim Banku "No Money=No Legs" z siedziba na Wyspie Kiwasa Logu? Lewar mówi, że dostał niezły procent i podał mnie jako współspłacającego... Kwota podobna do ostatniej kumulacji w totku. Lekko się.... lekko się... zacinam po tej informacji.
p.s. Negocjowałem jakieś dodatkowe zabezpieczenie tej kwoty z Lewarem ale Prześliczna i Cudowna Córa Wyżej Wymienionego wraz z posagiem w grę nie wchodzi... :vis:

Lewar 09.08.2008 18:35

Cytat:

Napisał Lewar (Post 17340)
-Jadę na starym napędzie. Jest obawa, że wytrzyma
- Zastanawiam się czy zakładać nowe Anaki, są takie ładne, że aż mi szkoda
- Nie zmieniam oleju, Pan Chąda powiedział, że 12 tys. moszna przejechać
- Mam wizę syryjską ale tylko na 15 dni
- Destyluję najepkę niestety tylko 10l ale za to 80% tylko jak ją qrna zapakować ?!!!
- schudłem 10kg aby w zbroję łacno się zmieścić
-Najgorsze, że już się zaczyna ( zamach w Stambule ). Wszędzie gdzie jadę to po moim pobycie wojny, poruchawki, trzęsienia ziemi a tu za wcześnie trochę...

No, to cytuję swój własny post ale nie przez megalomanię bynajmniej tylko aby dowieść, że powinienem w domu na dupie siedzieć i najepkę sączyć a nie dobrym ludziom krzywdę robić.
Szkoda tych Gruzinów bo to naród wesoły i do wypitki zawsze chętny a do bab to oczyska im się świcą jak mnie 30 lat temu...
Aż się boję co Ludowi Izraela uczynić mogę kraj ich nawiedzając a tu jeszcze Spławik na dodatek...
Sodomia i gomoria - parafrazując...:)

Gajron 22.08.2008 17:47

Panowie a może się gdzieś tak w Syrii spotkamy i jakieś nielegalne trunki w skryciu przed Allachem wspólnie wychylimy?

Lewar 22.08.2008 18:33

Cytat:

Napisał Gajron (Post 20482)
Panowie a może się gdzieś tak w Syrii spotkamy i jakieś nielegalne trunki w skryciu przed Allachem wspólnie wychylimy?

Cytując klasyka jestem za ( wypiciem ) a nawet przeciw ( stawianiu ).
Mój nr telefonu jest na Afri Mapie. Jak bedziesz w tamtych rejonach to wyślij SMS a będzie uzdrowiona dusza i watroba Twoja.

Gajron 22.08.2008 19:31

To jesteśmy umówieni. Ja ruszam z Kiubem(TA) w tamte rejony 1.09 ale jedziemy najpierw na Ukrainę, pierwotny plan zakładał bardziej eksplorację Zakaukazia ,ale z powodu zawieruchy przerzuciliśmy się na arabów. DrSpławik jak widzę zapowiada się 28.09 w Smoczym Grodzie, ja też jeszcze tu wtedy będę , więc mam nadzieję ,że się spotkamy i omówimy szczegóły bliskiego spotkania na Bliskim Wschodzie... :)

artuurrooo 25.08.2008 21:29

Witam. Z Wrocka w niemalże w tym samym czasie wyruszamy także w tamten rejon.Wyjazd zaplanowany w poniedziałek tj 01.10 wczesnym porankiem. Nasz plan jest chyba taki sam , z tym że Wy chcecie chyba jechać przez Izrael ( jak się dobrze doczytałem )- co chyba mało możliwe, a my do Egiptu z Jordanii i promem do Grecji przez Albanię powrót do Polski. Przewidywany czas to 14 dni (jak się uda ;))Jadą na pewno dwie AT .Może spotkalibyśmy się gdzieś na trasie? Mój nr tel.503056080 Artur. Pozdrawiam

Lewar 26.08.2008 15:52

I tu będę polemizował na temat - co jest możliwe a co nie, albowiem mając chwilkę czasu i mapę bardzo niedokładną ale obejmujacą znaczną połać naszego globu i posługując sie spinaczem zamiast cyrkla wyliczyłem baaardzo pobieżnie że:
-zap......jąc dziennie po 800km, nie mając kłopotów technicznych, trudności na granicach, bez oczekiwania na prom ( o ile takowy istnieje bo ja o promie z Egiptu do Grecji nie słyszałem ) nie zwiedzając, prawie nie śpiąc i nie jedząc jesteście w stanie zrobić tą trase w dwa tygodnie ale będziecie niestety wygladać tak-:vis:
Sugeruję sprawdzić w jakiej skali macie mapę Turcji bo to naprawdę spory kraj
Niemniej jednak życze powodzenia i do zobaczenia w trasie

michnpio 30.08.2008 20:22

Wyprawa ruszyła dzisiaj o godz. 8:50 z Kobióra. W imieniu chłopaków wstawiam fotki. Tu macie linka: http://picasaweb.google.pl/michnpio/...76633988455842 Pozdrawiam syn Piotrosa :D

Andrzej_Gdynia 30.08.2008 20:23

Lewar, Spławik i Piotr są już na węgrzech. O 19.30 byli w Szegedzie. Jutro bedą w Serbi jak dobrze pójdzie.
Swoją drogą to obładowani, mają szczęście że nie wiozą plecaczków...

Andrzej_Gdynia 01.09.2008 20:39

Synu Piotra!!! Pozwól ze dam nowe info o nich skoro nie dajesz znaku życia o nich. Dostałem od Spławika sms-a. Rano o 7.00 byli 20 km od Sofii i siedzieli sobie w hotelu. W dodatku tak z samego rana naszła ich ochota wykapać się w basenie... Coś tam jeszcze bąknął o uczynnych bułgarkach, ale nie wdawał się w szczegóły... Ha Spławik to ma klawe życie...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.