Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Izi (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=104)
-   -   26 lipca 2010 - wypadek (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7733)

DerekKey 28.07.2010 19:10

Chciałbym teraz mieć tyle słów by móc opisać nasze ostatnie wspólne 12 dni przez 24 godziny na dobę.
Rest in Peace Izi

Kilka zdjęć z jego ostatnie podróży
http://www.facebook.com/album.php?ai...3&l=ca97adf395

Darek

Grzesiek 28.07.2010 21:13

Izi.....to był wielki człowiek, co ja piszę to jest wielki człowiek i na pewno zostanie w sercach wielu z nas. Nigdy nie zapomnę naszego wyjazdu na Ukrainę, Mołdawię, republikę naddniestrzańska, Rumunię. Żegnaj bracie !

Jola 28.07.2010 21:22

Czytam posty od początku pojawienia się wątku i w dalszym ciągu nie wierzę!
Izi, naprawdę już do nas nie przyjedziesz?


Krysia jestem z Tobą!

Diabel 28.07.2010 21:46

[*].........

luzMarija 28.07.2010 23:02

Odszedł Człowiek o wielkim sercu i poczuciu humoru.
Wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich, zwłaszcza Sambora, cieżko być świadkiem śmierci Przyjaciela.

Kuler 28.07.2010 23:31

Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny oraz wszystkich bliższych lub dalszych znajomych Iziego. Mnie niestety nie było dane Go poznać, jednak jego relacje z podróży wiele o nim mówią. Ogromny żal gdy odchodzą ludzie, którzy wiedzą po co żyją :( A żyją swoją pasją.

Szacunek.

KOKOS 28.07.2010 23:58

Nigdy nie spotkałem IZI-go ale "dobrze" Go znałem. To forum umożliwiło mi spotkanie z Nim i w jakiejś części poznanie GO. Płaczę po jego śmierci i jest mi strasznie smutno.

Może gdybym nie zaglądał na forum IZI by wrócił.

seven007 29.07.2010 00:20

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 11"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CDAREK%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsoh tml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Iziego nie znałem, dwa słowa w Borku na otwarciu sezony, tylko tyle, bardziej z relacji kolegi Hansa, kim był i co dokonał, Hans zadzwonił do mnie z tą tragiczną informacją, przez dwa dni rozmawiałem z osobami postronnymi, którzy nie są nawet czasem motocyklistami, jedno określenie, … wielki człowiek, ja zaczynałem opowieść o nim, jako legenda za życia, i chyba nie znam przykładu, do którego mógłbym go porównać, w moich oczach będzie wielki człowiekiem, kim był, świadczą wasze wpisy tutaj na forum, wasze zjednoczenie w tych ciężkich chwilach, jestem dumny, że wiem, że tacy ludzie istnieją, jego wartość określają wasze słowa pisane które tu padają, szacunek, podziw, czasem nawet uwielbienie, za wiedze, dokonania, za ten uśmiech, który widzimy na fotografiach, jego śmierć pokazała nam naszą kruchość życia, był za dobry by żyć z nami, chyba za doskonały, w całym swoim człowieczeństwie, izi byłeś wielkim człowiekiem za życia, legendą, teraz czekaj na nas by spotkać się „u studni” oczywiście swoją AT

AndrzejUa 29.07.2010 00:29

1 Załącznik(ów)
IZI! ... szok... po prostu nie chce się wierzyć...

jesteś w sercach

Primo 29.07.2010 08:56

Szczere wyrazy współczucia dla najbiższej rodziny...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.