Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Proszę o pomoc i poradę. Ważne przeczytaj. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6675)

sambor1965 01.06.2010 11:09

Jak sie zabierzemy? No jak zwykle. Czyli jedziemy busem, w srodku bedzie kilka motocykli, ale jakies przestrzenie jeszcze sa. Pracuje wlasnie nad tym Gali z Poronina ;)
Dzieki za deklaracje, po prostu dostalem maila ze brat Damian potrzebuje pomocy przy organizacji tego domu. Nie znam go, nigdy nie widzialem, ale jak juz jedziemy to warto pomoc. W ubieglym roku zawiezlismy do Kurgan Tube kilkadziesiat kilogramow zabawek, do Sarhadu jakies resztki juz, ale widzielismy jaka wielka radosc im to sprawia. Inna rzecz ze z zabawkami w islamie to troche trzeba ostroznie. Taki piesek czy swinka moga byc smiertelna obraza, podobnie jak cukierki Krówki w Indiach...

Izi 01.06.2010 13:56

Cytat:

Napisał graphia (Post 117796)
Izi.... ja mogę podrzucić coś na konto ale muszę mieć oficjalny numer konta i inne dane do przelewu.....

poszło na priv-a

Izi 01.06.2010 14:00

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 117778)
łatwiej będzie jak zrobimy ściepe na te szpeje dla dzieciaków
nr konta znalazłem w mini kompresorach
pozdro...

Robert Gałka
Kredyt Bank
numer konta: 92 1500 1155 1111 5004 4562 0000


izi może tak być?

może tak być jak tylko dzieciakom pomoże :) dzięki za pomoc, bo trochę nie ogarniam wszystkiego chyba, jak czegoś jeszcze brakuje lub coś potrzeba to piszcie uzupełnię

sambor1965 01.06.2010 14:23

No ostroznie z tymi przelewami, bo jeszcze ktos pomysli ze zbieramy kase na wyjazd w tym roku...
Ustalmy ze z wplat kupimy ten ogrzewacz. Niezaleznie od liczby wplat z Izim dokladamy reszte i przkeazanie ogrzewacza udokumentujemy na fotach. A bratu D mowimy ze to od naszego forum ;)

sambor1965 01.06.2010 14:26

A tak zebyscie nie mysleli ze brat Damian to jakas popierdółka to wrzuce Wam jego stronę

http://www.jezuici.pl/tienszan/


I pare słów o nim
Urodzony w 1968 w Lublinie, uczęszczał do liceum Zamoyskiego. Należał do związanego z "Solidarnością" Niezależnego Ruchu Harcerskiego, potem do podziemnego Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego "Zawisza". W 1987 wstąpił do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Gdyni. Zakończył filozofię w Krakowie na Wydziale Filozoficznym TJ w Krakowie (specjalizacja "kultura, estetyka, mass-media, kino"). Od 1991 pracowal w TVP w Warszawie w Redakcji Programów Katolickich, jako dziennikarz i producent. 1994-1996 zakrystianin w Parafii Andrzeja Boboli w Szczecinie.

W 1996 wyjechał na Syberię, gdzie organizuje Studio Telewizyjne "Kana" w Nowosybirsku i później staje się jego dyrektorem. Równocześnie jest korespondentem TVP i Radia Watykańskiego. Pomaga w organizacji szkolenia dziennikarzy z Europy Wschodniej w nowopowstałym "European Center for Communication and Culture" w Falenicy pod Warszawą. W 1999 rozpoczyna studia podyplomowe w "Wyższej Szkole Scenarzystów i Reżyserów" w Moskwie w "master klasie" kina dokumentalnego kierowanej przez Leonida Abramowicza Guriewicza. W tym samym roku składa śluby wieczyste. Studia kończy w 2004 filmem dyplomowym "Wybacz mi Siergiej", który uzyskał liczne nagrody na wielu międzynarodowych festiwalach http://www.forgivemesergei.com. W tym samym roku wyjeżdża do Kirgizji, gdzie pomaga w pracy charytatywnej Kościoła Katolickiego (więzienia, domy inwalidów) i prowadzi Klub Filmowy przy Ambasadzie Watykanu w Biszkeku. W 2006 wyjeżdża na Południe Kirgizji, by pomóc przy zakładaniu nowych parafii w Dżalalabadzie i Oszu. Przewodnik wysokogórski - organizowal wyprawy w Altaj, Sajany, Tuwę, Chakasję, Bajkał, Zabajkale, Kamczatkę i Tienszan

polnybandzior 01.06.2010 21:11

moge kilka ylotzch wplacic na konto, zawsze cos. tylko na jakie ????
Nie mam duzo ale mzsle ze sie przyda

Uriel 01.06.2010 21:25

Sambor, podaj tu i w pierwszym poście numer konta, taki "oficjalny" i z jakim tytułem wpłat dokonywać.

A jak wyjdzie więcej niż podgrzewacz to kupcie tę krowę ;-)

podos 01.06.2010 21:29

Ogrzewacz przepływowy 5,5 masz u mnie. Mi wywala korki, nie przyda się.

Izi 01.06.2010 23:23

Cytat:

Napisał Uriel (Post 117883)
Sambor, podaj tu i w pierwszym poście numer konta, taki "oficjalny" i z jakim tytułem wpłat dokonywać.

A jak wyjdzie więcej niż podgrzewacz to kupcie tę krowę ;-)

Już uzupełnione.
Wszystkie dane podane w pierwszym poście,

krowa może być ale musi nadążyć za busem :)
a tak bardziej na poważnie to potrzeb mają tyle że my to kropla w morzu, ale ziarnko do ziarnka i będzie pan zadowolony,
trza coś w życiu robić aby nie zwariować, jeżeli nie mogę zmienić całego świata to spróbuję chociaż otoczenie wokół siebie zmienić na lepsze, a jak znajdzie się dostateczna ilość takich jak ja ( a statystyki nie da się oszukać ) to .....
chyba już późno i bzdury plotę

graphia 01.06.2010 23:28

dobrze prawisz, rano dokończ :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.