Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   MOTAD VENOM po raz kolejny - szybka piłka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5000)

JuIo 07.01.2010 18:13

Czyli co, wsio jest, tak? tylko rurę cza dorobić?

hans 07.01.2010 18:17

komplet z fabryki to:
- komin
- opaska
- rura
- db killer
- sprezynki laczace komin z db killerem

ja u siebie dorabialem jeszcze łącznik opaska - rama, co zajęło mi 40 minut....

matjas 07.01.2010 19:24

w tym komplecie jest tylko KOMIN, OPASKA, db KILER

pisałem ale tak na wszelki dodaję. oryginał pasował tylko do RD07 w reszcie trza było młodzić. zresztą - wszystko to już było.
JULIO - odpowiedzi na Twoje pytania są w postach powyżej ;)
decydować się w weekend, policzyć kasę i w poniedziałek mieć jasność ;) :) ;)

zdrowaś
matjas

majki 07.01.2010 19:26

No dobra, pytanko: to jest tłumik uniwersalny czy dedykowany? Na stronie nie widzę do XRV wersji. Ma to to jakąś homo czy nie za bardzo? Może ktoś go z leonem porównać (głównie dźwiękowo)??

matjas 07.01.2010 19:46

no i się zaczęło ;)
porównywania obszerne były w poprzednim i jeszcze poprzednim wątku ;)
słyszałem i Leona u Bajrasza i mojego. Leon jak dla mnie bardziej 'głucho' dudni. niemniej - NAPRAWDĘ Motad ma piękny bas i zawodowo nisko schodzi dźwiękowo. absolutnie można go postawić obok leona. również wagowo - ok 2,5kg.
jak Bedi odjeżdżał na mojej Afri to mi się łezka zakręciła w oku - taki sąd to skarb.
Motad Venom ma pełną Homologację EU z db kilerem.
na stronie Motada już nie ma info o dedykowanym do XRV - towar wychodzi z produkcji i jest to WYPRZ. jak napisałem powyżej.
co do dedykowania - TAKA SAMA pucha przyszła do mnie jako dedykowana do XRV w komplecie z ruro itede. TAKA SAMA pucha x2 szła do CAGIVY raptor 1000ccm.
takie też same dwie zakładam do swojej 1000ccm Capo - mam nadzieję, że nie będzie za głośno na pusto.
kolesie się na tym znają i wygląda na to, że jest spora uniwersalność.
to tyle w kwestii dedykacji do konkretnego modelu chyba. jest pewnie spory zakres pokrywających się modeli - wygląda na to przynajmniej wg producenta, który jednak w końcu ma jakąś renomę.

zdrowaś
matjas

majki 07.01.2010 20:01

Spoko, spoko. Ja nie z tych zaczepliwych. ;) Pytam, bo mam szansę w podobnej kasie kupić używanego leona i się zacząłem zastanawiać. I tak do 04 trzeba będzie trochę pomodzić. Generalnie chcę trochę(!) głośniejszy wydech z HOMOLOGACJĄ.

Czytałem wątek Podosa. ;) To jest ta sama wersja Venoma (on nie jest z nierdzewki?)? Było coś pisane o wznowieniu prod. i teraz znowu robią wyprz, jak poprzednio?

A zapytam jeszcze jak się 04 na nim latało? Poza tym, że ładnie gada, to jak odczucia pozostałe? Dużo było rzeźby z mocowaniem, dolotem?

Beddie 07.01.2010 20:31

Cytat:

Napisał majki (Post 92541)
A zapytam jeszcze jak się 04 na nim latało? Poza tym, że ładnie gada, to jak odczucia pozostałe? Dużo było rzeźby z mocowaniem, dolotem?

Lata się z nim dobrze, oprócz tego, że w mojej sztuce nie ma osłony na rurę dolotową, co spowodowało przyjaranie nogawki po pierwszej jeździe. Mocowanie nie jest skomplikowane, ja miałem bez sprężyny, więc dokupiłem takową w Castoramie za parę złotych. Sympatyczne jest w tym wydechu to, że pokazuje pazur dopiero przy daniu w palnik, normalnie na wolnych obrotach i przy równym gazie jest spokojnie. Mnie ten wydech cieszy bardzo i podoba się wszystkim, którzy na mojej afri jeździli.

matjas 07.01.2010 20:38

ten Motad jest z nierdzewki.
godo i loto toto jak Bedi napisał ;)
do Leona nie porównuję. za tą kasę naprawdę krzywdy nie ma ;)
do Afri Leon jakieś chyba z 1200 a do mojej obecnej po okazji 1600... ;( więc sie nie zastanawiam i będę rzeźbił.
nie ma sensu mówić o tym ile BYŁO rzeźby. bo teraz będzie więcej - przedtem do przeróbki był dolot, teraz trza dolot dorobić. ogólnie w XRV sztuka nie taka wielka. nie wiem co ja pocznę u siebie. ale jakoś dam radę.
jak będziecie dorabiać to Bedi dobrze mówi - ja też mam pientknie podziórawioną prawą nogawkę ;) warto czymś osłonić dół ruły wylotowej. ale to już jest niuans, czy jakoś tak ;)

zdrowaś
Matjas

JuIo 08.01.2010 07:23

Zamówienie zbiorcze, zrobiło się debatą a nie o to chodziło chyba, więc Matjas weź daj link do lektury i będzie sprawa załatwiona, bo ja w tej gmatwaninie już nie wiem co jest w paczce z tym wydechem. I co cza dorobić, jakie nogawki o co kurna kaman i w ogóle to imieniny miałem wczoraj toteż mogę lekko nie ogarniać, cza mi dużymi literami pisać;D

tropas 08.01.2010 08:43

Cytat:

Napisał matjas (Post 92506)
TROPAS: masz szanse to wpasować do trampka tak samo jak ja będę dwie sztuki wrzucał do caponorda. trzeba będzie znaleźć Panaodgięciarur. najlepiej rur nierdzewnych. dwa kominy 600PLN + gięcie ok 200PLN /tak mniemam/ to 800PLN i latasz. NAJTAŃSZE 2szt LEONWIDZEW do Capo to min 1600PLN. to już wolę te 800PLN przepić ;)

W Trampku komin jest jeden :)
Za gięcie szacujesz 200zł też za 2 kominy?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.